Kontakt  

Szkoła Podstawowa
im. Komisji Edukacji Narodowej
w Klukowie
ul. Szkolna 8
18-214 Klukowo

tel: 86 2774546
fax: 862778035
zsklukowo@klukowo.pl

   

Plan lekcji, E-dziennik  

   

,,Za każdy uśmiech Twój”- słowa tej znanej piosenki Anny Jantar stały się motywem przewodnim tegorocznej, uroczystej akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej. 12 października uczniowie naszej szkoły, pod kierunkiem pań: Agnieszki Lewandowskiej i Ewy Sabak,  przybliżyli historię powołania 14 października 1773 KEN oraz okoliczności inauguracji roku szkolnego 3 września 1973 w nowo oddanym budynku naszej szkoły, której wówczas nadano imię Komisji Edukacji Narodowej. Uroczysty apel uświetniła część artystyczna.

Montaż słowno- muzyczny, przeplatany humorystycznymi scenkami z życia szkolnego  i tańcem w wykonaniu uczniów klasy I, zakończyła piosenka Ałły Pugaczowej ,,Milion ałych roz”. Przy jej dźwiękach  nauczyciele i pracownicy szkoły otrzymali czerwone róże.