Kontakt  

Szkoła Podstawowa
im. Komisji Edukacji Narodowej
w Klukowie
ul. Szkolna 8
18-214 Klukowo

tel: 86 2774546
fax: 862778035
zsklukowo@klukowo.pl

   

Plan lekcji, E-dziennik  

   

23 stycznia podczas zorganizowanej pod patronatem Pana Dyrektora Pawła Klepackiego akcji krwiodawstwa, 18 ochotników oddało w naszej szkole krew. Po wypełnieniu niezbędnych dokumentów i słodkim posiłku udali się na wstępne badania. Wielu ochotników to „weterani”, którzy w krwiodawstwie biorą udział od ukończenia 18 roku życia. Byli też tacy, którzy pojawili się na takiej akcji po raz pierwszy.

Akcja zakończyła się ok godziny 13. Udało się zebrać prawie 9l krwi. Po przebadaniu posłuży ona do ratowania zdrowia i życia innych ludzi.

Wyrażamy nadzieję, że w przyszłości uda się przeprowadzić taką akcję z udziałem większej liczby ochotników.

Pamiętajcie, oddając krew – ratujemy życie !

 

Zdjęcia w FotoGalerii