18.03- poprawiony link j.angielski kl6

 

17.03- ćwiczenia logopedyczne

17.03- zadania z WOS-u

17.03- nowe zadania z historii

17.03- zadania dla klasy 4 z przyrody

 

Zachęcamy uczniów do korzystania  ze strony ministerialnej : https://www.gov.pl/web/zdalnelekcje

Zamieszczone tam są materiały z podziałem na klasy, przedmioty i dni tygodnia. Potraktujcie to jako możliwość uzupełnienia i utrwalenia wiedzy.

 

16,03- nowe informacje dla klas 1-3

16.03- nowe zagadnienia z j.angielskiego dla klasy 7 i 8- dziewczęta

 

 

 

 

W związku z zawieszeniem zajęć, w zakładce „nauka w domu” będą umieszczane zagadnienia do samodzielnej realizacji.   Zadania są w formacie pdf. Jeżeli będziecie mieli problem z otworzeniem, należy zainstalować darmowe oprogramowanie- Acrobat Reader (link- https://get.adobe.com/pl/reader/otherversions/)

W razie jakichkolwiek problemów proszę pisać na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub kontaktować się z nauczycielem, jeżeli taki kontakt udostępnił.

Proszę na bieżąco sprawdzać, czy nie pojawiają się  nowe informacje dla poszczególnych klas.