Nauka w domu  

   

Kontakt  

Szkoła Podstawowa
im. Komisji Edukacji Narodowej
w Klukowie
ul. Szkolna 8
18-214 Klukowo

tel: 86 2774546
fax: 862778035
zsklukowo@klukowo.pl

   

Plan lekcji, E-dziennik  

   

Informacja Dyrektora Szkoły Podstawowej

im. Komisji Edukacji Narodowej w Klukowie 

 

W związku z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej informuję, że do dnia 26 kwietnia br. przedłużona zostaje przerwa w nauczaniu stacjonarnym w szkołach i placówkach oświatowych.

W związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, zmienione zostały przepisy, dzięki którym możliwe jest prowadzenie kształcenia na odległość. Oznacza to, że w czasie ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych związanego z zagrożeniem epidemiologicznym nauka będzie realizowana na odległość.

 

Rozporządzenie MEN z 9 kwietnia 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Rozporządzenie MEN z 9 kwietnia 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 - uzasadnienie

 

 

Wiosenna przerwa świąteczna

Informujemy, że w dniach  9 - 14 kwietnia br. w szkołach będzie trwać wiosenna przerwa świąteczna. W tym okresie nie będą prowadzone zajęcia dydaktyczno-wychowawcze z uczniami w formie kształcenia na odległość.