“MAMA I TATA NAJPIĘKNIEJSZE SŁOWA ŚWIATA” – DZIEŃ RODZINY👨‍👩‍👧‍👦

Są takie dni w przedszkolnym kalendarzu, do których wszystkie dzieci przygotowują się bardzo solidnie i na które czekają z wypiekami na twarzy.Takim dniem w grupach przedszkolnych był 20.06.2024r. Obchodzono wtedy Dzień Rodziny połączony z zakończeniem roku przedszkolnego.

Był to wspaniały czas, zarówno dla rodziców, jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu. W programie tych dwóch uroczystości, przygotowanych specjalnie dla rodziców, znalazło się: przedstawienie pt. „Koncert życzeń dla rodziców” i piosenki podkreślające wielką miłość do rodziców, ale i żegnające przedszkole. Były też tańce, które zachwyciły wszystkich. Pan dyrektor złożył podziękowania rodzicom za całoroczną współpracę. Po występach wszystkie dzieci otrzymały dyplomy wręczone przez wychowawców oraz nagrody – niespodzianki. Na koniec dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie zrobione prezenty. Życzymy, by wakacje były czasem zasłużonego i bezpiecznego wypoczynku. Pragniemy pogratulować dzieciom osiągniętych sukcesów i serdecznie podziękować Radom Klasowym za zaangażowanie oraz serce włożone we współpracę z przedszkolem.