Turniej piłkarski⚽

Dnia 29 maja reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w „Turnieju Piłki Nożnej Szkół Podstawowych”, zorganizowanym przez ZSOiZ w Czyżewie. W zawodach uczestniczyły drużyny z okolicznych szkół, rywalizując w duchu fair play i sportowej współpracy. ⚽️

Naszą szkołę reprezentowali:• Martyna Sienicka,• Patrycja Ołowska,• Aniela Widurska,• Cezary Felczuk,• Paweł Tymiński,• Łukasz Piętka,• Andrzej Lipiński,• Igor Godlewski,• Bartosz Kostro.