4 maja 2026 roku w Klukowie nasza piłkarska drużyna dziewcząt walczyła w półfinale wojewódzkim i uzyskała awans do ścisłej czołówki województwa podlaskiego. Dzień później w Białymstoku odbył się finał, w którym nasze dzielne zawodniczki, mimo poważnych kontuzji, wywalczyły 5 miejsce w województwie podlaskim w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej!
Skład drużyny: Sienicka Martyna, Widurska Aniela, Budniak Magdalena, Ołowska Patrycja, Zarzecka Klara, Uchan Marta, Żebrowska Zuzanna, Żochowska Magdalena, Ołowska Natalia.
Trener: Mariusz Gregorczuk
Gratulacje!!!









