WIOSNA, ACH TO TY!!!

Wiosna, ach to Ty!!!

20 marca w naszej szkole witaliśmy wiosnę. Dzień obfitował w wiele atrakcji. Jak co roku mogliśmy zobaczyć występy uczniów w programie „Mam Talent”. Popisy wokalne, gra na pianinie, układanie kostki Rubika, pokaz sterowania dronem, to tylko niektóre z prezentowanych występów. Kiedy młodsi uczniowie bawili się w klasach, starsi uczestniczyli w szkolnej „Familiadzie”. Drużyna „Belfrów” i „Żaków” dzielnie walczyły o zwycięstwo. Rywalizacji towarzyszył śmiech i dobra zabawa. Ostatnim punktem dnia, na co pozwoliła nam prawdziwie wiosenna pogoda, był przemarsz ulicami Klukowa, by jak każe tradycja spalić Marzannę. Wszystkie klasy ubrane w wylosowane wiosenne kolory z transparentami, kwiatami i oczywiście Marzanną wędrowały na miejsce, gdzie pożegnaliśmy Panią Zimę. Czuliśmy się bardzo bezpiecznie, bo nasz przemarsz zabezpieczali druhowie z OSP w Klukowie, za co jesteśmy Im bardzo wdzięczni i składamy serdeczne podziękowania.