ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

Po Mszy Świętej zebraliśmy się na sali gimnastycznej żeby zakończyć rok szkolny 2022/2023. Podczas uroczystości gościliśmy Wójta Gminy Klukowo – Piotra Uszyńskiego, Księdza Proboszcza – Lecha Szymczyńskiego oraz Przewodniczącą Rady Rodziców – Bogumiłę Gromek, z którą niestety żegnamy się w tym roku, po wielu latach współpracy. Będziemy tęsknić! ❤ Akademię tradycyjnie rozpoczęliśmy Hymnem Narodowym. Następnie nastąpiło przekazanie sztandaru uczniom klasy VII i ślubowanie uczniów klasy VIII. W dalszej części Pan Dyrektor wręczył uczniom świadectwa z czerwonym paskiem, listy gratulacyjne i podziękowania rodzicom oraz świadectwa wszystkim uczniom klasy VIII. Nagrodzeni zostali również uczniowie z 100% frekwencją😇, Ci czynnie działający na rzecz samorządu uczniowskiego 🥰oraz oczywiście nasze brązowe medalistki i finalistki województwa podlaskiego w piłce nożnej dziewcząt 🤩🥳, dla których statuetki i plecaki ufundował Pan Wójt – za co serdecznie dziękujemy! 😍Puchar o zmagania Dyrektora Szkoły w roku 2022/2023 zdobyła klasa IV! 🏆Na koniec nadszedł czas podziękowań i pożegnań. Uczniowie klasy VII w krótkim występie ciepłymi słowami pożegnali absolwentów i wręczyli im drobne upominki. Następnie bohaterowie tego apelu zwrócili się do całej społeczności szkolnej w pożegnalnym koncercie machając na do widzenia. Na osłodę tęsknoty wszyscy pracownicy szkoły otrzymali prezencik w postaci słoiczka miodu. 🍯Mamy nadzieję że będziecie Nas miło wspominać. 🫶🫶🫶Udanych i bezpiecznych Wakacji! ❤