SUKCES NASZYCH TENISISTEK I TENISISTÓW!🏓🏆🥇🥈🥉

SZKOŁA PODSTAWOWA W KLUKOWIE Z MISTRZOSTWEM I WICEMISTRZOSTWEM POWIATU WYSOKOMAZOWIECKIEGO W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM

            15 listopada 2023 roku w Wysokiem Mazowieckiem, odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. Naszą szkołę reprezentowały cztery drużyny: Igrzyska Dzieci (klasy 4-6) – drużyna dziewcząt i chłopców oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej (klasy 7-8) – drużyna dziewcząt i chłopców.

Po zaciętych meczach drużyna dziewcząt młodszych, która debiutowała w rozgrywkach  została mistrzem powiatu, natomiast wicemistrzostwo wywalczyły dziewczęta starsze. Chłopcy zaprezentowali także wysoką formę zdobywając brązowe medale w obu kategoriach wiekowych.

Skład dziewcząt młodszych: Sienicka Martyna, Zarzecka Klara, Żochowska Magdalena

Skład chłopców młodszych: Busma Mariusz, Tymiński Paweł, Waszczuk Błażej

Skład dziewcząt starszych:  Dmochowska Julia, Piętka Aleksandra, Zawadzka Lena

Skład chłopców starszych: Busma Michał, Piętka Mateusz, Sobol Sebastian

Trener: Mariusz Gregorczuk

GRATULACJE!!!