WYJAZD DO JUMPER PARK TRAMPOLIN

5 marca 2024 r. uczniowie naszej szkoły wybrali się  wraz z wychowawcami do Parku Trampolin Jumper Park w Białymstoku. Celem wycieczki było propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku, zainteresowanie uczniów ciekawą i nietypową dyscypliną sportu, integracja zespołów klasowych oraz zacieśnianie relacji koleżeńskich.
   Na terenie parku  znajdują się: trampoliny kwadratowe, prostokątne, sześciokątne, trampoliny z koszami, basen z gąbkami i wiele innych. Przed wejściem na główną halę dzieci miały rozgrzewkę pod okiem profesjonalnego  trenera. Prawidłowo przeprowadzone ćwiczenia są niezbędne, aby uniknąć kontuzji.  Po rozgrzewce, pod okiem instruktora,  uczniowie wykonywali ciekawe akrobacje. Pobyt w parku trampolin okazał się dla uczniów świetną zabawą. Z pewnością, dla każdego, ta niezwykła lekcja wf -u była ciekawym doświadczeniem. Park stanowi doskonałą alternatywę  dla siłowni, czy innych sposobów spędzania czasu. Największą zaletą tego miejsca jest niezależność od pogody.
   Pobyt w Parku Trampolin  dostarczył wszystkim uczestnikom wielu niezapomnianych wrażeń. Uświadomił także uczniom, że skoki na trampolinie to nie tylko wspaniała zabawa, ale również doskonałe ćwiczenie dla mięśni nóg. Na zakończenie wyjazdu przyszedł czas na posiłek w pobliskiej restauracji. To była udana wycieczka. Towarzyszyły jej radość i dobry humor.