DZIEŃ ZIEMI 🌍

22 kwietnia obchodziliśmy Dzień Ziemi 🌎Po krótkim wstępie, który przygotowali dla Nas uczniowie klas 1, 7 i 8 odbył się „Ekologiczny Pokaz Mody”💃.Chętni uczniowie przygotowali ekologiczne stroje, które zaprezentowali na wybiegu. Mogliśmy podziwiać ekologiczne księżniczki👸, wróżki 🧚‍♀️, rycerzy🛡, kobiety biznesu 👩‍💼, nawet syrenkę 🧜‍♀️, suknie balowe oraz imprezowe, nie zabrakło również outfitów letnich plażowych 👗. Stroje zostały poddane ocenie jury, które kierowało się: zgodnością z tematyką, pomysłowością i estetyką, sposobem prezentacji i opisu oraz ogólnym wrażeniem 👀. Z uwagi na włożoną pracę i zaangażowanie każdy uczestnik został nagrodzony. Jednakże główne nagrody zostały przyznane w dwóch kategoriach wiekowych

W kategorii młodszej (klasy 0 – 3)

1. Lena Karolewska i Antoni Piętka

2. Alicja Kryńska i Zuzanna Piętka

3. Eryk Szwarc i Dawid Tymiński

W kategorii starszej (klasy 4 – 8 )

1. Klara Zarzecka i Julia Maciejczuk

2. Wiktoria Karolewska i Anna Krawczyk

3. Katarzyna Piętka, Lena Grabowska i Izabela Boratyńska

Gratulacje! 🏆

Po emocjonującym pokazie mody uczestniczyliśmy w akcji „Sprzątamy Dla Ziemi”, w której zadbaliśmy o porządek na lokalnych drogach. Nad naszym bezpieczeństwem czuwali druhowie z OSP Klukowo, którym składamy serdeczne podziękowania. 👫🤝🧑‍🚒👨‍🚒

Dziękujemy! 😀