“Bliżej siebie, dalej od uzależnień”🚭

18 czerwca 2024 r. odbyła się VI edycja Konkursu Wiedzy o Uzależnieniach “Bliżej siebie, dalej od uzależnień”. Nasza szkoła była gospodarzem tego przedsięwzięcia we współpracy z KPP w Wysokiem Mazowieckiem i GKRPA w Klukowie. Uczniowie ze wszystkich szkół na terenie Gminy Klukowo dzielnie walczyli o zwycięstwo, a także mogli obejrzeć przygotowaną przez KPP w Wysokiem Mazowieckiem tresurę policyjnego psa, zwiedzić szkołę oraz wysłuchać przygotowanej przez uczniów naszej szkoły części artystycznej ” Życie wędrówką jedną jest człowieka”.

Zwycięzcami w młodszej kategorii zostali:

1 miejsce – Klara Zarzecka (SP Klukowo)

2 miejsce – Marcel Pełszyk (SP Kuczyn)

3 miejsce – Jan Siekierko (SP Klukowo)

Starsza kategoria:

1 miejsce – Anna Krawczyk (SP Klukowo)

2 miejsce – Maja Mościcka (SP Klukowo)

3 miejsce – Szymon Radulski (SP Łuniewo Małe)

Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!!!