LOTERIA FANTOWA

To była akcja pełna uśmiechów, emocji, dziecięcej radości, a także piękna lekcja empatii. Uczniowie starszych klas zorganizowali wielką zbiórkę darów – przynieśli gry, zabawki, układanki, książki i inne skarby, które stały się nagrodami w loterii. Dzięki ich szczodrości każde losowanie niosło ze sobą wielką niespodziankę. Loteria została przygotowana specjalnie z myślą o naszych najmłodszych uczniach z klas 0-IV i punktów przedszkolnych. Widok maluszków z wypiekami na twarzach, oczekujących na wylosowany numer, był bezcenny!. Stoisko z losami przeżywało prawdziwe oblężenie. Każdy los był wygrany, bo nie tylko dawał nową zabawkę, ale przede wszystkim realną pomoc „choremu serduszku” Stasia. Dzięki zaangażowaniu dzieci, które przyniosły fanty oraz tych, które wykupiły losy, zebraliśmy aż 2750 zł.
Loteria pokazała, że nawet używana zabawka, przekazana z sercem, może stać się częścią wielkiego ratunku. Dziękujemy wszystkim uczniom za tę wspaniałą energię.